اخبار

انتصاب نخستین زن به سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران

برای اولین بار در کردستان یک زن به سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران منصوب شد
انتصاب نخستین زن به سمت مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران مراسمی جهت تودیع و معارفه مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان کامیاران با حضور جمال ارشدی سرپرست فرمانداری و فرزام  بیدارپور معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی در روز چهارشنبه 12 مهر در محل دفتر فرمانداری برگزار شد .

جمال ارشدی در این جلسه با اشاره به اهمیت بهداشت و درمان به عنوان نیازهای اساسی ومهم جامعه گفت: ارتقاء شاخص های بهداشتی و درمانی شهرستان و افزایش امکانات در این زمینه لازم و ضروری است.

وی با تبریک انتصاب دکتر آوات کریمی  به سمت مدیر جدید شبکه بهداشت و درمان و آرزوی موفقیت برای کیوان فرهمندی مدیر قبلی افزود: براساس نیاز  از جوانان و بانوان توانمند در پست های مدیریتی استفاده خواهد شد و از ابتدای حضور در فرمانداری تاکنون توانسته ایم شرایط لازم برای تعدادی از بانوان به عنوان مدیر در پست های مختلف فراهم کنیم.

ارشدی تغییر مدیران را لازمه ی پویایی سیستم اداری دانست و اظهارامیدواری کرد : این تحول بستری جدید برای ارتقای برنامه های پیش رو باشد.

 سرپرست فرمانداری کامیاران با اشاره به بعضی نیاز ها در مراکز بهداشتی و درمانی و اقدامات صورت گرفته در این زمینه ها مسولیت مدیر جدید را سنگین تر و انتظارات را بیشتر کرده است .

جمال ارشدی در خاتمه خواستار تقویت بدنه کارشناسی به منظور موفقیت های بیشتر در سیستم های اداری شد .

دکتر فرزام بیدارپور معاون بهداشتی دانشگاه در این مراسم گفت: آوات کریمی اولین مدیر زن در شبکه بهداشت و درمان کردستان است که با حکم ریاست دانشگاه علوم پزشکی  به این سمت منصوب می شود.

وی ضمن اعلام آمادگی لازم مبنی بر ارایه ی خدمات بهتر توسط شبکه بهداشت درمان افزود: در این زمینه نیازمند تعامل و همکاری  بیشتر با سایر ادارات هستیم.

فرزام بیدارپور معاون بهداشتی و درمانی دانشگا علوم پزشکی  سپس از همکاری و همراهی فرمانداری در اجرای برنامه های شبکه بهداشت و درمان تقدیر کرد .

در ادامه این مراسم کیوان فرهمندی مدیر سابق شبکه بهداشت و درمان اجرای طرح تحول نظام سلامت و تلاش مضاعف کارکنان  بخش های مختلف بهداشتی و درمانی در اجرای این طرح در شهرستان را مهم ارزیابی و آوات کریمی مدیر جدید این دستگاه خواستار حمایت بیشتر ادارات از شبکه بهداشت شد.

در پایان این مراسم با اهدا لوح از خدمات  دکترکیوان فرهمندی تقدیر و خانم دکتر آوات کریمی به عنوان مدیرجدید شبکه بهداشت و درمان معرفی شد.

بازدید [ 3927 ]
برچسب ها