اخبار

کامیاران

انتصاب سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان کامیاران

در جلسه ای با حضور دکتر جمال ارشدی سرپرست فرمانداری شهرستان، برهان صلواتی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان و تعدادی از مسئولان داریوش رستمی زاد به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی معرفی شد.
انتصاب سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ، در جلسه ای با حضور دکتر ارشدی سرپرست فرمانداری شهرستان کامیاران ، برهان صلواتی مدیرکل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان کردستان و تعدادی از مسئولان شهرستان داریوش رستمی زاد به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی معرفی واز زحمات کورش باتمانی رئیس قبلی این اداره تجلیل شد.

سرپرست فرمانداری کامیاران در ابتداء این جلسه با تقدیر از زحمات رئیس قبلی و آرزوی موفقیت برای سرپرست جدید گفت : تغییرمدیران از اصول دموکراسی و فراهم کردن فضای لازم برای حضور جوانان و ایجاد انگیزه جهت کار وتلاش بیشتر است.

جمال ارشدی افزود : حمایت و ساماندهی مشاغل و جذب اعتبارات مربوط به آن، برگزاری منظم جلسات کارگروه اشتغال شهرستان، تلاش در جهت توسعه بخش تعاون، ایجاد  ارتباط مطلوب بین تشکلهای کارگری و کارفرمایی و شرکای اجتماعی با نگاه اصل سه جانبه گرایی،  تنظیم و نظارت بر روابط کار، صیانت از نیروی انسانی و کاهش حوادث ناشی از کار از جمله اولویت هایی است که بایستی مورد توجه ویژه  اداره کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی قرار گیرد.

وی در ادامه به ظرفیت های مطلوب شهرستان درزمینه اشتغالزایی اشاره کرد و اظهار داشت : این بخش ها شامل صنعت ، کشاورزی وگردشگری است که از مدیریت جدید این اداره انتظار می رود با تعامل وهمکاری با دستگاههای مختلف زمینه سرمایه گذاری  موثر وکارآمد را و تحقق برنامه های اقتصاد مقاومتی را فراهم نماید.

برهان صلواتی مدیر کل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی کردستان در این نشست گفت : اداره کل تعاون ، کار رفاه اجتماعی مصم است تا با پیگیری مضاعف رسالت خود زمینه هرچه بیشتر اشتغال وبهبود فضای کسب وکار را فراهم نماید.

وی با تقدیر از رئیس قبلی اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی کامیاران و اعلام حمایت از برنامه های اشتغالزایی اظهار امیدواری کرد با عزم وارده مضاعف بتوان در جهت حل مشکلات پیش روی اشتغال گام برداشت.

در پایان این نشست با اهدای لوح از زحمات کورش باتمانی تجلیل و داریوش رستمی زاد به عنوان سرپرست جدید اداره تعاون ، کار ورفاه اجتماعی معرفی شد.

گفتنی است داریوشت رستمی زاد با حکم برهان صلواتی مدیرکل تعاون ، کار ورفاه اجتماعی به این سمت منصوب شده است.

بازدید [ 1157 ]
برچسب ها