اخبار

کامیاران

انتصاب رئیس جدید راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان کامیاران

در جلسه ای با حضور دکتر الماسی فرماندار ، معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و معاونین راهداری و پشتیبانی اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای کردستان رئیس جدید راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان کامیاران معرفی شد
انتصاب رئیس جدید راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح امروز چهارشنبه 30 مرداد ماه 98 جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس صلاح الدین زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار و علی اشرف شیرزادی و رامبد نوذری معاونین توسعه مديريت و منابع و راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای کردستان رئیس جدید راهداری وحمل ونقل جاده ای کامیاران معرفی شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این جلسه با تقدیر از زحمات رئیس قبلی راهداری کامیاران بر لزوم توجه ویژه به بهسازی راههای مناطق گردشگری از جمله مسیر پالنگان ، تنگی ور و سرشیلانه و همچنین راههای روستایی بخش موچش تاکید و اظهار امیدواری کرد: با حمایت بیشتر اداره کل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان شاهد بهبود شرایط این مسیرها و اظهار رضایت مندی بیشتر از سوی شهروندان باشیم.

دکتر الماسی افزود : هرچند اقدامات خوبی در حوزه راههای شهرستان صورت گرفته است اما با توجه به موقعیت جغرافیایی و بافت گردشگری این شهرستان و نیز اهدافی که در این راستا محقق خواهد شد لازم هست این سطح این فعالیت ها ارتقاء یابد.

در ادامه این جلسه از زحمات محمد سعید مهربانی رئیس قبلی راهداری وحمل ونقل جاده ای کامیاران تجلیل و حسن شهبازی به عنوان رئیس این اداره معرفی شد.

گفتنی است با حکم سید البرز حسینی مدیر کل راهداری وحمل و نقل جاده ای حسن شهبازی به عنوان رئیس راهداری و حمل نقل جاده ای کامیاران و محمد سعید مهربانی نیز به سمت رئیس راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان سنندج  انتصاب شده اند.

معارفه رئیس راهداری کامیاران 30مرداد98

بازدید [ 449 ]
برچسب ها