اخبار

کامیاران

الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر کردستان : امروز بزرگترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی است

محمود الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر کردستان در نشست سالانه ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان کامیاران گفت : امروز بزرگترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی است
الله مرادی دبیر ستاد امر به معروف ونهی ازمنکر کردستان : امروز بزرگترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلامی است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر استان کردستان در جلسه سالانه ستاد امر به معروف ونهی از منکر شهرستان کامیاران که روز یکشنبه 13 اسفند ماه در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد ،  با اشاره به ایستادگی نظام اسلامی به عنوان احیاگر فریضه امر به معروف ونهی از منکر در برابر نظام سلطه گفت : متاسفانه دشمنان ایران اسلامی با بزرگنمانی بعضی مسائل ومشکلات داخل کشور سعی می کنند ما را از مسیر درست خود منحرف و با ترویج منکرات ، معروفات را از ما بگیرند.

محمود الله مرادی افزود : بعضی از حوادثی که در کشور ما اتفاق می افتد طبیعی است و در تمام دنیا چنین حوادثی با بزرگی وشدت بیشتر رخ می دهد اما بر آن سرپوش گذاشته می شود تا کسی از وقایع درون آن کشورها آگاهی نداشته باشد.

وی با بیان اهداف نظام اسلامی در دفاع از حق در تمام دنیا خاطرنشان کرد : امروز دشمنان ما وقتی اهداف ایران اسلامی را در تقابل با منافع خود می بینند با فعال کردن امپراطوری رسانه ای خود بر ضد ملت ایران قصد ایجاد تفرقه وناامنی دارند.

 محمود الله مرادی با اشاره به زحمات دستگاههای مختلف به عنوان اموری معروف تصریح کرد : امروز بزرگترین معروف حفظ نظام جمهوری اسلام است و ما باید در این زمینه هوشیار باشیم تا با حفظ وحدت و همدلی دشمن را مایوس نماییم.

دبیر ستاد امر به معروف ونهی از منکر در ادامه سخنان خود گفت : وظایف شوراهای امر به معروف ونهی از منکر در ادارات ، دستگاهها ومدارس انجام برنامه های امر به معروف درآن محدوده وخارج از آن طلایه داران وظیفه دارند در این راستا اقدام نمایند.

بازدید [ 1008 ]
برچسب ها