اخبار

کامیاران

افزایش 500 هزار لیتری سهمیه سوخت بخش کشاورزی کامیاران

مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری کامیاران در جلسه کمیته سوخت از افزایش 500 هزار لیتری سهمیه سوخت بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد
افزایش 500 هزار لیتری سهمیه سوخت بخش کشاورزی کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران جلسه کمیته سوخت شهرستان امروز یکشنبه 24 فروردین ماه با حضور مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری برگزار شد.

معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری شهرستان کامیاران در این جلسه با اشاره به بازدیدهای مکرر از جایگاههای سوخت گفت : هدف از این نظارت ها رعایت پروتکل های بهداشتی در راستای مصوبات ستاد مقابله با کرونا و حفظ سلامتی شهروندان می باشد و این بازدیدها تا رسیدن به شرایط عادی استمرار خواهد داشت.

مهندس زارع در ادامه افزود : با توجه به پیگیری های صورت گرفته مقدار 500 هزار لیتر به سهیمه سوخت بخش کشاورزی شهرستان کامیاران اضافه شده و مجموعا به شش میلیون و پانصد هزار لیتر رسیده است.

سپس جوانمیری رئیس شرکت نفت کامیاران در این جلسه گفت : ارائه خدمات شایسته ومناسب به شهروندان به ویژه سلامت آنان مهمترین هدفی است که دنبال خواهد شد .

وی همچنین از افزایش دو دستگاه تلمبه با 4 نازل به ظرفیت جایگاه سوخت مرادی خبر داد.

در پایان این جلسه از تلاشهای شرکت نفت کامیاران به پاس همکاری در اجرای برنامه های ستاد کرونا و پیگیری افزایش سهمیه سوخت تقدیر شد.

بازدید [ 80 ]
برچسب ها