اخبار

کامیاران

افتتاح پلیس فتا و مرکز شماره گذاری خودرو در شهر کامیاران

با حضور سردار علی آزادی فرمانده انتظامی کردستان ، دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان ، سرهنگ صفری فرمانده انتظامی و اعضای شورای تامین شهرستان در گرامیداشت چهل سالگی انقلاب امروز یکشنبه 21 بهمن ماه 97 پلیس فتا و مرکز شماره گذاری خودرو در شهرستان کامیاران افتتاح شد
افتتاح پلیس فتا و مرکز شماره گذاری خودرو در شهر کامیاران

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با تبریک چهل سالگی انقلاب در این مراسم گفت : امنیت به عنوان یک نیاز اولیه و جزء مهمی از حقوق شهروندی محسوب می شود که خوشبختانه ما امروز توانسته ایم با وجود نیروهای خوب و مومن از سطح امنیت بالایی برخوردار باشیم.

وی افزود : پليس ونیروی انتظامی تامين کننده امنيت جاني و مالي شهروندان است و نقش آن در این راستا و همچنین رضايت مندي مردم بسيار حائز اهميت است.

دکتر الماسی تصریح کرد : اقتدار واشرافیت پلیس در تمام زمینه ها می تواند امنیت را ارتقاء و احساس آرامش شهروندان را بیشتر کند وما باید در جهت تقویت و تجهیز پلیس تلاش نماییم که راه اندازی پلیس فتا می تواند امنیت شهروندان را در ابعاد دیگری تامین کند.

فرمانده انتظامی استان کردستان در نیز با تبریک چهل سالگی انقلاب اسلامی گفت:  مقاومت در برابر استکبار جهانی و حضور گسترده مردم در عرصه های دفاع از انقلاب  همواره پاسخ محکم و دندانشکن به دشمنان و اعلام حمایت و پشتیبانی از نظام و رهبری بوده است.

سردار علی آزادی اقتدار پلیس در مواجهه با انواع جرائم را یک ضرورت دانست وافزود: هدف از راه اندازی پلیس فتا در کامیاران حفاظت از اطلاعات شهروندان در برابر مجرمین ، رسیدگی سریع به جرائم سایبری وپرونده های مربوطه است.

سردار آزادی خاطر نشان کرد : امروز تهدیهای در فضای سایبری وفضای مجازی متوجه شهروندان است که ما در صدد هستیم تا با آموزش عموم و مقابله با این تهدیدها سطح امنیت جامعه را بالا ببریم و اجازه ندهیم خطروتهدیدی متوجه مردم باشد.  

سرهنگ صید علی صفری فرمانده انتظامی کامیاران در ابتدای این مراسم گفت: راه اندازی پلیس فتا در کامیاران توجه به مطالبه و خواسته مردم و در راستای ارتقاء امنیت اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی است.

وی افزود:  با راه اندازی پلیس فتا در کامیاران امکان  شناسایی جرایم سایبری آسان تر و به امور قضایی مربوطه نیز در اسرع وقت رسیدگی خواهد شد.

در ادامه پس از افتتاح پلیس فتا مرکز شماره گذاری مورد بهره برداری قرار گرفت.

افتتاح پلیس فتا

بازدید [ 701 ]
برچسب ها