اخبار

کامیاران

افتتاح طرح های بهزیستی کامیاران به مناسبت هفته بهزیستی

با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران و به مناسبت هفته بهزیستی چندین طرح بهزیستی این شهرستان افتتاح شد
افتتاح طرح های بهزیستی کامیاران به مناسبت هفته بهزیستی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران صبح امروز چهارشنبه 26 تیر ماه 98 به مناسبت هفته بهزیستی و با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، باتمانی معاون سیاسی ، امنیتی واجتماعی فرماندار ، ابراهیمی رئیس بهزیستی و روئسای ادارات کمیته امداد ، جهاد کشاورزی ، بنیاد مسکن ، آبفار و برق چندین طرح بهزیستی این شهرستان افتتاح شد.

طرح های افتتاح شده به همین مناسبت  شامل 8 واحد مسکن معلولین از جمله 4 واحد مسکن دو معلولیتی در روستاهای پالنگان ، زیویه ، احمد آباد وشاهینی با مجموع اعتبار 172 میلیون تومان و 4 واحد مسکن تک معلولیتی در روستاهای چرسانه ، ماراب ، امیر آباد و خامسان با اعتبار 132 میلیون تومان می باشد که با همکاری بهزیستی وبنیاد مسکن و اختصاص رایگان امتیازات آب ، برق ، گاز و مجوز احداث انجام شده است و به نمایندگی از این واحدها مسکن دو معلولیتی پالنگان افتتاح وتحویل شد.

و مرکز خصوصی روزانه جامع توانبخشی آموزشی معلولین ذهنی و جسمی با اعتبار 100 میلیون تومان وظرفیت پذیرش 50 معلول و اشتغالزایی 7 نفر ، یک  مرکز شنوایی سنجی در محل بهزیستی کامیاران و یک باب مهد کودک تحت نظارت بهزیستی با ظرفیت پذیرش 50 کودک توسط بخش خصوصی با هزینه ای معادل 110 میلیون ایجاد شده می باشد.

فرماندار شهرستان کامیاران در مراسم افتتاح این طرح ها به بیان اهمیت کار بهزیستی در زمینه های اجتماعی ، خدمت به محرومین به ویژه معلولین و ارائه آموزش ها و فعالیت های پیشگیرانه در زمینه های مختلف از جمله آسیب های اجتماعی و توانمندسازی جامعه هدف پرداخت و برون سپاری فعالیت های این نهاد را اقدامی مثبت در جهت ارتقاء سطح خدمات عنوان کرد.

دکتر مسعود الماسی با تبریک هفته بهزیستی و تقدیر از خدمات مجموعه کارکنان بهزیستی شهرستان کامیارن اظهار امیدواری کرد : با تلاش این مجموعه روز به روز شاهد کاهش مشکلات معلولان ونیازمندان باشیم.

فرماندار شهرستان کامیاران سپس با کارکنان بهزیستی شهرستان کامیاران دیدار و با تقدیر از زحمات آنان هفته بهزیستی را تبریک گفت.

افتتاح طرح های بهزیستی کامیاران تیر 98

بازدید [ 275 ]
برچسب ها