اخبار

افتتاح طرح هادی روستای دژن از توابع بخش مرکزی کامیاران با اعتباری بالغ بر 471 میلیون تومان

طرح هادی روستای دژن روز چهارشنبه 25 مرداد با حضور معاون عمران روستایی بنیاد مسکن کشور , معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، سرپرست فرمانداری کامیاران ، مدیرکل بنیاد مسکن کردستان و جمعی از مسئولان شهرستان و اهالی محلی افتتاح شد.
افتتاح طرح هادی روستای دژن از توابع بخش مرکزی کامیاران با اعتباری بالغ بر 471 میلیون تومان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران محمدرضا شاملو معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کشور که به منظور بازدید از مناطق روستایی به کردستان سفر کرده است با حضور در شهرستان کامیاران به همراه دیگر مسئولان طرح هادی روستای دژن را افتتاح واز روستاهای پالنگان ، گازرخانی و شاهینی در بخش مرکزی و خامسان در بخش موچش بازدید کرد.

طرح هادی روستای دژن با اعتبار 471 میلیون و 500 هزار تومان از محل اعتبارات استانی با مسئولیت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی اجرا و 167 خانوار با 577 نفر جمعیت از مزایایی آن برخوردار خواهند شد.

گفتنی است روستای زیبای دژن با بافت سنتی ، در 50 کیلومتری غرب کامیاران  واقع شده و گویش مردم روستا اورامی و شغل اکثر آنان دامداری وکشاورزی می باشد.

در این مراسم امیر قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، جمال ارشدی سرپرست فرمانداری کامیاران ، رضا قادری مدیرکل بنیاد مسکن کردستان و جمعی از مسئولان شهرستان حضور داشتند.

بازدید [ 212 ]
برچسب ها