اخبار

شهرستان کامیاران

افتتاح ساختمان دهیاری روستای گردشگری پالنگان از توابع بخش مرکزی کامیاران گرامیداشت هفته دولت

صبح امروز سه شنبه، 6 شهریور ماه و در پنجمین روز از هفته دولت با حضور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران،مهندس زارع معاونت برنامه ریزی فرمانداری ،باتمانی بخشدار مرکزی و مسئولین ادارات خدمات رسان ساختمان دهیاری روستای پالنگان که بعنوان یکی از مهمترین روستاهای هدف گردشگری در استان و بخصوص در شهرستان میباشد به بهره برداری رسید .
افتتاح ساختمان دهیاری روستای گردشگری پالنگان از توابع بخش مرکزی کامیاران گرامیداشت هفته دولت

 در ابتدای این مراسم باتمانی بخشدار مرکزی ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت که روستای پالنگان دارای پتانسیل بالای گردشگری در میان روستاهای بخش مرکزی می باشد که از مجموع 222 میلیون تومان  اعتباری که در شش ماهه دوم 96 و سال جاری در این روستا هزینه گردیده می توان به اجرای 700 متر دیوار حائل ، 1000 متر احداث شبکه فاضلاب ،1500 متر توسعه معابر و سنگ فرش اشاره کرد .

بخشدار مرکزی کامیاران در ادامه  صنعت گردشگری در این روستا به عنوان یکی از شاخص های مهم  که همواره مورد توجه بوده  و یکی از اولویت های مهم بخشداری مرکزی دانست  اظهار داشت در حوزه تقویت و ساماندهی صنعت گردشکری ساختمان دهیاری این روستا با اعتباری بالغ بر 550 میلیون ریال در شش ماهه اول سال جاری احداث گردید و لازم به ذکر است که اقدامات موردنیاز جهت احداث طبقه دوم این ساختمان که بعنوان ساختمان بوم گردی انتخاب گردیده انجام شده و در اسرع وقت کار ساخت آن توسط دهیاری و نظارت بخشداری شروع می شود.

در ادامه دکتر الماسی فرماندار محترم شهرستان نیز ضمن گرامیداشت هفته دولت و تبریک به همه دولتمردان بر همکاری ادارات خدمات رسان تاکید کرد و با اشاره به ثبت جهانی این روستا  خواستار توجه ویژه مسئولین  به این رو.ستا شد.

در پایان مراسم فرماندار شهرستان کامیاران با تقدیر از دهیار روستای پالنگان حکم" مدیر بحران روستا" را نیز به وی اعطا نمود.

بازدید [ 723 ]
برچسب ها