اخبار

اعلام برنامه های هفته وحدت در کامیاران

در جلسه هماهنگی و برنامه ریزی ستاد گرامیداشت هفته وحدت شهرستان کامیاران ، ویژه برنامه های این هفته اعلام شد.
اعلام برنامه های هفته وحدت در کامیاران

در این جلسه معاون فرماندار کامیاران با تبریک حلول ماه ربیع الاول ومیلاد پرخیروبرکت حضرت محمد مصطفی (ص) با عنایت  به سخنان امام راحل(ره) در خصوص حفظ وحدت به عنوان رمز پیروزی گفت : پیامبر اسلام (ص) به عنوان مهمترین نماد وحدت بین مسلمانان مطرح بوده  و ما بایستی حول محور این نعمت ارزشمند به عنوان نکته امید بخش به گونه ای عمل کنیم تا اتحاد وهمبستگی مان روز به روز تقویت شود.

عطاء اله فرهادی در ادامه بر لزوم فراهم کردن حضور اقشار مختلف در برنامه های این ایام و به ویژه مسئولان وکارکنان تاکید کرد و افزود: در برنامه ها بایستی زیباییها ، موارد وحدت بخش وآرام بخش مطرح و برای معرفی بهتر سیره زیبای پیامبر از این فرصت استفاده شود.

فرهادی سپس با تمجید از وحدت بین مردم کامیاران و اعلام آمادگی مبنی بر همراهی مردم در مراسم های ماه ربیع الاول اظهار داشت : دشمنان اسلام می خواهند با ترفندهای مختلف وحدت موجود در جامعه اسلامی را از بین برده وبا این وسیله مانع رشد وترقی اسلام وکسب منافع خود شوند ، به همین منظور ضرورت دارد با پیروی از فرامین مقام معظم رهبری(مدظله العالی) اجازه ندهیم یاس ونا امیدی وتفرقه وجدایی در جامعه نمود پیدا کند.

در ابتدای این جلسه ماموستا امین رحمانی پیرمحمدی مسئول مرکز بزرگ اسلامی کامیاران با تبریک پیشاپیش این ایام مبارک گفت: پیامبر اسلام(ص) بهترین و بزرگترین الگو برای بشریت هستند و ما بایستی با فراهم کردن شرایط حضورگسترده مردم ومسئولان در مراسم های هفته وحدت ، اتحاد و همبستگی را تقویت نماییم.

مسئول مرکز بزرگ افزود: برنامه های مختلفی در هفته وحدت وماه مبارک ربیع الاول تدارک دیده شده است که امیدواریم با همکاری ادارات ونهادها بتوانیم  این برنامه ها  را با بهترین بازدهی برگزار نماییم.

رحمانی پیرمحمدی خاطرنشان کرد : ما در اسلام بزرگتر از پیامبر (ص) نداریم و ما مسلمانان مکلف هستیم در برابر عظمت وبزرگی حضرت محمد(ص) هر کاری در توان داریم انجام دهیم و برای ناامیدی دشمنان جشن وشادی برپا کنیم.

سپس اعلام شد ، مراسم های عمومی (گرامیداشت میلاد پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت ) به شرح ذیل برگزار می شود:

 الف : مراسم عمومی بخش مرکزی در محل روستای یوزیدر در روز پنج شنبه 9 آذر ساعت 10 صبح با هماهنگی  بخشداری و دهیاری

 ب:  مراسم عمومی شهر موچش در محل مسجد امام شافعی(رض) بافت قدیم  با هماهنگی بخشداری موچش  در روز یکشنبه 12 آذر ساعت 10 صبح

 ج : مراسم عمومی سطح شهر کامیاران با مسئولیت مرکز بزرگ اسلامی در روز دوشنبه 13 آذرساعت 10صبح   در محل مسجد حضرت علی(ع)

د : مراسم  روستایی بخش موچش  در روز سه شنبه 14 آذر ساعت 10 صبح روستای نشور سفلی با مسئولیت بخشداری و دهیاری 

ه : مراسم عمومی ویژه میلاد پیامبر(ص) وحضرت امام جعفر صادق سه شنبه 14 آذر بعد از نماز مغرب و عشاء در محل مسجد امام حسین(ع)

بازدید [ 1309 ]
برچسب ها