اخبار

کامیاران

اعلام آمادگی و حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی کامیاران

در جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، خسروی مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی و سرمایه گذار بخش خصوصی آمادگی لازم برای تسهیل گری وحمایت از سرمایه گذاری در زمینه صتایع تبدیلی در کامیاران اعلام شد
اعلام آمادگی و حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور سرمایه گذاری در صنایع تبدیلی کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران امروز چهارشنبه 9 مرداد ماه 98 جلسه ای با حضور دکتر مسعود الماسی فرماندارشهرستان کامیاران ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار، خسروی مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان ، مدیران و کارشناسان دستگاههای دی ربط و سرمایه گذار بخش خصوصی به منظور بررسی راههای تسهیل و حمایت از سرمایه گذاری در زمینه صنایع تبدیلی در کامیاران در محل فرمانداری برگزار شد.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با اشاره به تولید محصولات کشاورزی مرغوب در این شهرستان نیاز به صنایع تبدیلی را یک ضرورت دانست و گفت : جهت جلوگیری از خام فروشی مواد اولیه به خارج از شهرستان وبه منظور حمایت از تولید کنندگان و تامین سود و منافع آنان از هرگونه سرمایه گذاری در زمینه صنایع تبدیلی استقبال می کنیم.

وی ضمن اعلام آمادگی لازم برای حمایت از سرمایه گذاری در شهرستان افزود : به منظور تسهیل گری مقدمات مربوط به کار فراهم ودر صورت نیاز تسهیلات لازم ارائه خواهد شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه از ادارات مسئول خواست بلافاصله نمایندگان خود را برای بررسی طرح و همکاری با این سرمایه گذار معرفی و نتیجه و گزارش کار را اعلام نمایند.

سرمایه گذار بخش خصوصی نیز در این نشست آمادگی خود برای سرمایه گذاری حدود 50 میلیارد تومان در بخش صنایع تبدیلی شهرستان کامیاران اعلام کرد./.

بازدید [ 266 ]
برچسب ها