اخبار

شهرستان کامیاران

اعلام آخرین آمارهای مربوط به کرونا در شهرستان کامیاران تا 19 مهر 99

در جلسه ستاد مقابله با کرونا شهرستان به ریاست فرماندار وبا حضور معاون سیاسی و امنیتی فرماندار ، مدیر شبکه بهداشت و رئیس اداره بهزیستی شهرستان آخرین آمار مبتلایان به کرونا ، فوتی ها وتعداد افراد بستری ناشی از این بیماری اعلام شد
اعلام آخرین آمارهای مربوط به کرونا در شهرستان کامیاران تا 19 مهر 99

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان ، جلسه ستاد مقابله با کرونا ظهر امروز شنبه 19 مهر ماه 99 به ریاست دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان و با حضور باتمانی معاون سیاسی وامنیتی فرماندار ، کریمی مدیر شبکه بهداشت و ابراهیمی رئیس بهزیستی برگزار شد.

فرماندار شهرستان کامیاران در این نشست با اشاره به افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در مهر ماه در این شهرستان بر لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی ، حفظ فاصله فیزیکی  ، استفاده از ماسک و عدم برگزاری هرگونه مراسم تاکید کرد.

دکتر الماسی با استناد به قرمز بودن وضعیت شهرستان افزود : فعالیت مراکز آموزشی و هنری ، قلیانسراها ، تالارها و اماکن ورزشی ممنوع است.

فرماندار کامیاران اظهارکرد: کارکنان ادارات کماکان موظف به استفاده از ماسک بوده ودر صورت عدم استفاده از ماسک برابر دستورالعمل های ستاد مقابله با کرونا با کارمندانی که از ماسک استفاده نکنند برخورد خواهد شد.

دکتر محمد کریمی مدیر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان کامیاران در این نشست به گزارشی در خصوص آخرین اقدامات حوزه بهداشت و درمان پرداخت و گفت : در طول ده روز اخیر تعداد بستری ها در بیمارستان سینای کامیاران  بالای 18 نفر بوده است که در حال حاضر نیز تعداد 19نفر در بیمارستان بستری هستند.

وی در خصوص آمار کل مبتلایان و فوتی ها تا کنون نیز اعلام کرد: بر اساس آزمایش های انجام شده تعداد 1008نفر مبتلا به این بیماری شناسایی  و در این مدت نیز متاسفانه 43 نفر بیمار کرونایی جان خود را از دست داده اند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان ضمن هشدار به شهروندان به منظور رعایت مسائل و پروتکل های بهداشتی ، استفاده از ماسک و پرهیز از هرگونه تجمع و حضور در مراسم های عمومی تصریح کرد : در حال حاضر این بیماری در سطح شهرستان در بین افراد جوان تر بیشتر شده است./.

بازدید [ 159 ]
برچسب ها