اخبار

شهرستان کامیاران

اعزام 176 دانش آموزان دختر کامیارانی به اردوی راهیان نور

ظهر امروز سه شنبه 8 مرداد ماه 98 با بدرقه فرماندار ، فرمانده سپاه ، امام جمعه و جمعی از مسئولان کامیاران 176 دانش آموز دختر این شهرستان با 4 دستگاه اتوبوس به اردوی راهیان نور مناطق عملیاتی غرب در بانه اعزام شدند
اعزام 176 دانش آموزان دختر کامیارانی به اردوی راهیان نور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ظهر امروز سه شنبه 8 مرداد ماه 98 در مراسم بدرقه کاروان 176 نفره اردوی راهیان نور دانش آموز دختر شهرستان به مناطق عملیاتی غرب در بانه گفت : یکی از عواملی که باعث بروز جنگ 8 ساله و شهادت هزاران نفر از فرزندان پاک این مملکت شد وقوع انقلاب اسلامی استکبار ستیز به رهبری امام راحل بود.

وی ضمن ضروری دانستن ارتباط بیل نسلی و حفظ این ارتباط با اجرای برنامه های مختلف از جمله اردوهای راهیان نور افزود : نسل امروز ما باید بداند که هیچ جایگاهی بهتر از جایی که به خون رنگین رزمندگان اسلام مقدس شده نیست و با حضور در مناطق عملیاتی پی به چرایی از جان گذشتگی شهدا وایثارگران ببرد.

فرماندار شهرستان کامیاران در ادامه با اشاره به فرامین حضرت امام (ره) در خصوص لزوم حفظ اسلامیت وایرانیت به عنوان دو بال در کنار هم ، معنویت را عامل اصلی ایثار وشهادت دانست و خاطر نشان کرد : برای رعایت اصل اعتدال بایستی ارتباط درستی بین اسلامیت وایرانیت برقرار شود.

دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه با اشاره به جانفشانی کسانی که تا پای جان مقاومت کردند تا این سرزمین را حفظ کنند و آن را در اوج نگهدارند گفت : به طور قاطع ایران پیروز جنگ 8 ساله بود و رصد سرنوشت رژیم بعث و صدام گویای مشخص این پیروزی است.

در ابتدای این مراسم سرهنگ حسین ملکی فرمانده سپاه شهرستان کامیاران گفت : امروز 176 دانش آموز دختر با 4 دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی غرب واقع در بانه اعزام می شوند که مدت حضوراین  دانش آموزان در این مناطق 3 روز خواهد بود.

وی بیان داشت: در سال جاری 2700 نفر از کامیاران  به اردوی راهیان نورمناطق عملیاتی غرب در بانه ومریوان اعزام می شوند .

سرهنگ ملکی خاطرنشان کرد :  از این تعداد 580 نفر دانش آموز می باشند که در دو کاروان دختران ویک کاروان پسران در روز های 8 و 15 و 29 مرداد ماه  به مناطق عملیاتی مذکور اعزام می شوند.

در خاتمه این مراسم با بدرقه فرماندار ، فرمانده سپاه و جمعی از مسئولان شهرستان کامیاران کاروان اردویی راهیان نور دختران این شهرستان از محل مسجد جامع به مناطق عملیاتی غرب در بانه اعزام شدند./.

بدرقه کاروان راهیان نور مرداد98

بازدید [ 364 ]
برچسب ها