اخبار

شهرستان کامیاران

استقرار میز خدمت دستگاههای اجرایی در دورترین روستای بخش مرکزی کامیاران

با دستور دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران میز خدمت دستگاههای اجرایی این شهرستان در روستای زیبای سرریز مستقر شد
استقرار میز خدمت دستگاههای اجرایی  در دورترین روستای بخش مرکزی کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران دکتر مسعود الماسی فرماندار شهرستان کامیاران با ابراز خرسندی از حضور در بین مردم متدین روستای سرریز از توابع بخش مرکزی گفت :مجموعه حاکمیت و دولت خدمت به مردم به ویژه دورترین نقاط را موجب افتخار می داند.

وی افزود: هرچند خدمات خوبی از قبیل آب ، برق ، گاز ، تلفن ، بهداشت و شبکه فاضلاب در این راستا انجام شده است اما ویژگی های مردم این روستا ازقبیل انقلابی بودن ، سخت کوشی و داشتن اراده وهمت درکار ما را مجاب به ارائه خدمات بیشتر به آنان می نماید.

وی دور بودن سرریز را یک نعمت دانست وافزود : این خصوصیت موجب حفظ بافت ، فرهنگ ،  سنن و آداب و رسوم مردم این روستا شده و ما تلاش خواهیم کرد آنرا حفظ نماییم.

دکتر الماسی در ادامه به بعضی از مشکلات این روستا از جمله جاده دسترسی ، آنتن دهی موبایل و اختلاف در اراضی ونبود سند مالکیت اشاره کرد و گفت : بدلیل محدودیت های اعتباری امکان حل کامل این مشکلات نیست اما تلاش ما بر این است تا با بهسازی بخشی از راه ، تقویت آنتن دهی موبایل ، ایجاد جایگاه موقت سوخت ، تبدیل ترانس های قوی به چندین ترانس با امکان تنظیم ولتاژدر روستاها به منظور جلوگیری از آسیب رسانی به وسائل برقی و بهینه سازی مصرف ، پیگیری و رفع تخلفات اراضی با روستای گواز و حل مشکل سند مالکیت آنچه که حق این مردم عزیز است ادا نماییم.

وی خاطر نشان کرد: ۳۵ فقره تسهیلات کمیته امداد پرداخت شده به اهالی در همان محل مورد نظر هزینه شده که این نشان دهنده پایبندی این مردم به مسائل اخلاق ، دینی ، شرعی وقانونی است.

فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه ضمن تقدیر از حضور حاج ماموستا حسینی از روحانیون برجسته شهرستان ، امام جمعه ، شورا ، دهیار و استقبال خوب مردم از این میز خدمت  توجه به پیگیری مطالبات از طریق حضور در صحنه های اجتماعی و مشارکت در اجرای برنامه های ملی را ضروری دانست و گفت : شرکت در انتخابات مهمترین راه برای طرح و پیگیری مطالبات از طریق منتخبین است که امیدواریم همانند گذشته اهالی محترم به این اهم توجه داشته باشند.

سپس ماموستا سید محسن حسینی از روحانیون برجسته  شهرستان کامیاران  در مسجد جامع روستای سرریز گفت : حضور خالصانه مسئولین به منظور ارائه خدمت به مردم ناشی از حاکم بودن قانون  اسلام و برنامه های اسلامی در جمهوری اسلامی ایران می باشد.

وی افزود: ما خوشبختانه در کشوری زندگی می کنم که قانون آن بر گرفته از اسلام ، نص صریح قرآن و شریعت پیامبر(ص) است که چنین قانونی حکم می کند مسئولین خدمتگزار مردم باشند و این افتخار بزرگی برای این مکتب است که مدافع حقوق انسان های ضعیف است.

ماموستا حسینی تصریح کرد: مردم سرریز مردمی متدین و اهل ایمان و اعتقاد راسخ بوده وهستند و بر همین اساس خود را مدافع و پشتیبان حکومت ونظام اسلامی می دانند.

وی با اشاره به تلاش و سخت کوشی مردم این روستا جهت تامین نیازهای خود با تکیه بر منابع و امکاناتی که در اختیار دارند و همچنین قناعت آنان خواستار توجه بیشتر به نیازهای آنان در حیطه وظای دستگاههای اداری شد.

ماموستا حسینی گفت : مردم سرریز  در برنامه های فرهنگی ، اجتماعی و حضور در کنار مسئولان به منظور پیشبرد برنامه های دولتی پیشقدم بوده و خود را وفادار به آرمان های نظام  می دانند و اطمینان دارم بیشتر از گذشته به این مسائل توجه خواهند کرد.

وی در خاتمه از حضور مسئولان به منظور رسیدگی به امور مردم این روستا تقدیر و اظهار داشت: مردم سرریز این اقدام مثبت را هرگز فراموش نخواهند کرد.

گفتنی است اجرای این میز خدمت با درایت و مسئولیت دکتر الماسی  فرماندار شهرستان کامیاران ،  مهندس زارع معاون عمرانی فرماندار،  باتمانی بخشدار مرکزی، محمدی مسئول میز خدمت، خانم حسین پناهی مشاور فرماندار در امور بانوان ، شورای اسلامی ودهیار ومسئولان ادارات بهزیستی،  کمیته امداد وکارشناسان مربوطه ، برق ، مخابرات ، جهاد کشاورزی ، منابع طبیعی ، آبفار،  محط زیست  وکارشناسان ، شبکه بهداشت و کارشناسان واکیپ های پزشکی وبهداشتی، آموزش وپرورش ، بنیاد مسکن ، راهداری ، تعاون روستایی ، امور آب و استقبال بسیار خوب مردمی برگزار شد.

از حاج ماموستا حسینی از روحانیون برجسته شهرستان که اصالتا اهل روستای سرریز می باشد به خاطر همراهی مسئولان در اجرای این برنامه تقدیر به عمل می آید.

لازم به توضیح است روستای سرریز حدودا در 70 کیلومتری کامیاران واقع شده دارای 350 خانوار و 1350 نفر جمعیت می باشد.

میز خدمت سرریز

بازدید [ 567 ]
برچسب ها