اخبار

کامیاران

استقبال معاون فرمانداری ودیگر مسئولان از فوتبالیست کامیارانی عضو تیم ملی ناشنوایان

عصر روز چهارشنبه 19 اردیبهشت معاون فرمانداری ، مسئولان ورزش و جوانان وبهزیستی شهرستان از میلاد محمدی فوتبالیست ناشنوا ی کامیارانی ، که موفق شده بود به همراه تیم ملی ناشنوایان به مقام سوم آسیا دست یابد استقبال به عمل آوردند.
استقبال معاون فرمانداری ودیگر مسئولان از فوتبالیست کامیارانی عضو تیم ملی ناشنوایان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران عصر روز چهارشنبه 19 اردیبهشت میلاد محمدی ورزشکار کامیارانی عضو تیم ملی فوتسال ناشنوایان که موفق شده بود به همراه این تیم به مقام سوم آسیا دست یابد با استقبال معاون فرمانداری ، مسئولان ورزش و جوانان وبهزیستی شهرستان به کامیاران بازگشت.

به نقل از اداره ورزش وجوانان شهرستان ، تیم ملی فوتبال ناشنوایان ایران در پایان رقابت های آسیایی با حضور میلاد محمدی بازیکن کامیارانی به جایگاه سوم دست یافت..
فوتبالیست های ناشنوای کشورمان که با شکست مقابل تیم میزبان از راه یابی به فینال بازمانده بودند در دیدار رده بندی موفق شدند با نتیجه پُر گل ۸ بر صفر تیم تایلند را شکست دهند و سکوی سوم آسیا را کسب کنند..
میلاد محمدی فوتبالیست کامیارانی در این دوره از رقابت ها تیم ملی ایران را برای چندمین بار همراهی کرد و توانست بازی های خوبی را به نمایش بگذارد..
میلاد محمدی فوتبالیست شایسته کامیارانی که حضور در رقابت های المپیک تابستانی ترکیه و مسابقات جهانی ایتالیا را در کارنامه ورزشی خود دارد با نظر کادر فنی نیز در مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه کره جنوبی حضور یافت..
این ورزشکار کردستانی مدت ۱۰ سال در رده های سنی نوجوانان و جوانان و بزرگسالان با بازی در لیگ برتر جوانان کشور، لیگ دوم شهرداری کامیاران، لیگ دسته یک بادران تهران زیر نظر سید مختار حسینی، حمید امامی، فریدون فاتحی، محمد رحمانی، مهرداد بدرودیانی فعالیت و حضوری موفق داشته است..
چهارمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا و اقیانوسیه طی روزهای ششم تا ۱۶ اردیبهشت ماه در چانگوون کره جنوبی برگزار شد..

 

بازگشت میلاد محمدی

بازدید [ 632 ]