اخبار

کامیاران

از وزنه بردار معلول کامیارانی عضو تیم ملی تجلیل شد

فرماندار شهرستان کامیاران ، معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، رئیس هیئت ورزشی جانبازان ومعلولین استان وجمعی از مسئولان با معین احمدی وزنه بردارمعلول عضو تیم ملی و دارنده عناوین قهرمانی کشوری وآسیایی دیدار و از این ورزشکار تجلیل به عمل آورند
از وزنه بردار معلول کامیارانی عضو تیم ملی تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ظهر روز دوشنبه 25 شهریور ماه 98 دکتر الماسی فرماندار شهرستان ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرماندار ، سید منصور هاشمی نسب رئیس هئیت ورزشی جانبازان ومعلولین استان و مدیر شبکه بهداشت کامیاران ، روئسای بهزیستی ، ورزش وجوانان ومرکز بهداشت ضمن دیدار با معین احمدی وزنه بردار کامیارانی عضو تیم ملی و دارنده عناوین قهرمانی کشوری و آسیایی از این ورزشکار تجلیل به عمل آوردند.

فرماندار کامیاران در این دیدار با توجه به موفقیت ورزشکاران معلول شهرستان در رده های مختلف بر لزوم تشکیل هیئت ورزشی جانبازان معلولین در شهرستان به منظور رسیدگی بهتر به مسائل ومشکلات این ورزشکاران تاکید کرد.

دکتر مسعود الماسی با تقدیر از معین احمدی اظهار امیدواری کرد : با حمایت های همه جانبه قهرمانی این ورزشکار وسایر ورزشکارانی که می توانند به عنوان الگویی برای جوانان مطرح باشند تداوم داشته باشد.

سید منصور هاشمی نسب رئیس هیئت ورزشی جانبازان ومعلولین استان نیز ضمن اعلام آمادگی لازم برای حمایت از این ورزشکار وسایر ورزشکاران معلول کامیارانی خواستار تسریع در معرفی اعضای هیئت ورزشی جانبازان ومعلولین این شهرستان شد.

در پایان این دیدار از زحمات معین احمدی وزنه بردار معلول عضو تیم ملی که چندین قهرمانی کشوری وآسیایی در کارنامه خود دارد تجلیل شد.

تجلیل از ورزشکار معلول معین احمدی

بازدید [ 213 ]
برچسب ها