اخبار

کامیاران

اجلاسیه شهدای شهرستان کامیاران برگزار شد

اجلاسیه 415 شهید شهرستان کامیاران و پیش کنگره 5400 شهید کردستان با سخنرانی آیت الله شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان و حضور پرشور مردم کامیاران در سالن ورزشی مرحوم حاج محمد سورسوری برگزار شد
اجلاسیه شهدای شهرستان کامیاران برگزار شد

صبح امروز 10 بهمن ماه 97 اجلاسیه 415 شهید شهرستان کامیاران و پیش کنگره 5400 شهید  کردستان در سالن ورزشی مرحوم حاج محمد سورسوری برگزار شد

در این مراسم معنوی که با حضور آیت ا...شاهرودی نماینده ولی فقیه در کردستان ، ماموستا رستمی نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری ، دکتر الماسی فرماندار و فرماندهان نظامی و انتظامی و مسئولان و کارکنان ادارات برگزار شد ، آیت الله شاهرودی به عنوان سخنران مراسم به بیان جایگاه شهدا در پرتو آیات واحادیث پرداخت و گفت : شهیدان ما کسانی هستند که آگاهانه در مقابل باطل ایستاده واز حق دفاع کردند وبا ایثارگری وفداکاری نزد حق تعالی محبوبیت وبزرگی کسب نمودند.

وی افزود : شهداء با نثار خون خود در طول تاریخ خدمات بیشماری به اسلام نموده اند و امروز هم در ایران اسلامی باب شهادت باز بوده و به عنوان یک فرهنگ سرنوشت ساز لرزه بر اندام دشمنان انقلاب واسلام انداخته است.

آیت الله شاهرودی سپس به بیان نقشه های شوم دشمنان به منظور ضربه زدن به نظام اسلامی و وملت ایران پرداخت وبر لزوم هوشیاری در مقابل این توطئه ها تاکید نمود وگفت : جایگاه ، پیشرفت و اقتدار ایران اسلامی باعث شده است تا امروزه دشمنان تاب تحمل چنین جایگاهی را نداشته باشند وبا هر ترفندی قص ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران را داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در کردستان در ادامه با برشمردن دستارودهای مختلف در زمینه های امنیت پایدار،  نظامی ، علمی ، آموزشی ، پزشکی ، فناوری نانو و سایر علوم پرداخت و تصریح کرد : چنین دستاوردهای مهم در کشور حاصل خون شهداست که ما باید آنرا قدر بدانیم ومدافع آن باشیم.

در ابتدای این مراسم ماموستا حسینی از علمای شاخص شهرستان کامیاران به بیان جایگاه شهید وشهادت ونقش شهدای کردستان در دفاع از انقلاب واسلام پرداخت.

رونمایی از المان شهدای شهرستان کامیاران ، اجرای سرود ، نمایش واشعاری در وصف شهدای کامیاران ورونمایی از کتاب شهداء از دیگر برنامه های این مراسم بود.

اجلاسیه شهدای شهرستان کامیاران

بازدید [ 849 ]
برچسب ها