اخبار بخشداری ها

بخش مرکزی کامیاران

اجرای مراسم عمومی سالگرد انقلاب در روستای الک

مراسم عمومی سالگرد پیروزی انقلاب با حضور بخشدار مرکزی ، ائمه جمعه ، ر روحانیون ،جمعی از مسئولان و حضور اقشار مختلف به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب در روستای الک بخش مرکزی کامیاران برگزار شد.
اجرای مراسم عمومی سالگرد انقلاب در روستای الک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری صبح روز یکشنبه 15 بهمن مراسم عمومی سالگرد پیروزی انقلاب با حضور بخشدار مرکزی  ، ائمه جمعه ، ر روحانیون ،جمعی از مسئولان و حضور اقشار مختلف به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب در روستای الک بخش مرکزی کامیاران برگزار شد.

فریدون باتمانی بخشدار مرکزی کامیاران در این مراسم به بیان دستاوردها وخدمات انقلاب در مناطق مختلف به ویژه روستاهای بخش مرکزی کامیاران و مقایسه آن با گذشته اشاره کرد وگفت : امروز خوشبختانه در بخش مرکزی کامیاران شاهد توسعه در بخش های مختلف از جمله کشاورزی بوده ایم.

وی افزود : مردم بخش مرکزی کامیاران با حضور موثر در برنامه های مختلف قدردان زحمات و خدمات انقلاب بوده اند و امیدواریم ما هم بتوانیم با تلاش مضاعف سطح رفاه و آسایش مردم عزیزمان را هرچه بیشتر بالا ببریم.

در ادامه این مراسم گروه دف نوازی حیدر کرار به اجرای برنامه پرداخت ودر پایان به تعدادی از جوانان فعال این بخش هدایایی تحویل شد.

مراسم الک

بازدید [ 1714 ]
برچسب ها