اخبار

شهرستان کامیاران

آیین واگذاری زمین جهت احداث 374 واحد مسکونی در شهر کامیاران

در مراسمی با حضور مهندس مرادنیا استاندار کردستان ، دکتر فتحی نماینده مردم سنندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس ، دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، دکتر ثابتی مدیر کل راه وشهرسازی کردستان ، مهندس قادری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد ، نجفی مدیر کل بنیاد شهید و معاونین فرمانداری و جمعی از مدیران شهرستانی پروژه ساخت 374 واحد مسکونی در کامیاران کلنگ زنی شد
آیین واگذاری زمین جهت احداث 374 واحد مسکونی در شهر کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران امروز جمعه 3 مرداد ماه 99 در مراسمی با حضور مهندس مرادنیا استاندار کردستان ، دکتر فتحی نماینده مردم سنندج ، کامیاران ودیواندره در مجلس ، دکتر الماسی فرماندار کامیاران ، دکتر ثابتی مدیر کل راه وشهرسازی کردستان ، مهندس قادری مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی ، شیخی زاده مدیر کل کمیته امداد ، نجفی مدیر کل بنیاد شهید و معاونین فرمانداری پروژه ساخت 374 واحد مسکونی در کامیاران کلنگ زنی شد.

استاندار کردستان در مراسم کلنگ زنی این پروژه گفت : زمین مورد نیاز ساخت  این 374 واحد 148 قطعه می باشد که 53 قطعه آن جهت احداث 106 واحد مسکن روحانیون به مرکز بزرگ ، 18 قطعه جهت احداث 54 واحد مسکن اقشار کم در آمد به بنیاد مسکن ، 44 قطعه جهت احداث 88 واحد مسکن خانواده معظم شهدا و ایثارگران به بنیاد شهید ، 9 قطعه جهت احداث 54 واحد مسکن محرومین به کمیته امداد و 24 قطعه جهت احداث 72 واحد مسکن مشاغل آزاد به تعاونی مسکن مهر شماره 9 کامیاران  از امروز توسط راه وشهرسازی به منظور احداث واگذار شده است.

مهندس مرادنیا خاطر نشان کرد : تصمیم بر این است تا بر اساس نیاز در جهت احداث واحدهای مسکونی توسط تعاونی هایی که مشکل ندارند اقدام شود.

استاندارکردستان نیاز به مسکن را یکی از دغدغه های مردم عنوان کرد و گفت : در راستای حل این مشکل ضمن ایجاد هماهنگی بین دستگاههای مختلف نهایت تلاش را بکار خواهیم گرفت تا دغدغه مردم را برطرف نماییم و خوشبختانه امروز در کامیاران کار احداث 374 واحد مسکونی در سایت 2400 واحد مسکونی آغاز می شود که امیدواریم در سریعترین زمان ممکن تحویل متقاضیان شود.

دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران در این مراسم به اهمیت ساخت مسکن برای آحاد جامعه اشاره کرد و گفت : کامیاران برای احداث واحدهای مسکونی جدید ظرفیت کار دارد که انتظار هست با تقویت بعد نظارتی مانع از سوء استفاده افراد سود جو شد.

وی افزود : انبوه سازی ، حرکت درست تعاونی ها در تغییر کاربری زمین و رعایت عدالت در واگذاری و نظارت دقیق بر کار تعاونی ها توسط دستگاههای متولی ، توجه به بافت روستاهای نزدیک شهر و کاربری ها در آنها و رعایت استاندردهای لازم در ساخت وساز در بحث حل مشکل ضروری به نظر می رسد.

 در ادامه دکتر محسن فتحی نماینده مردم در مجلس نیز در سخنانی به اهمیت توجه به ساخت مسکن برای مردم اشاره و تلاش برای احداث واحدهای بیشتر در کامیاران را ضروری دانستند.

وی با ابراز خرسندی از فراهم شدن زمینه احداث 374 واحد جدید در کامیاران گفت : از طرح های این چنینی که امکان خانه دار شدن خانواده های نیازمند را فراهم می کند حمایت می کند.

در ابتدای این مراسم ابراهیمی رئیس راه وشهرسازی کامیاران با خیر مقدم حضور مسئولان گفت : امروز راه وشهرسازی افتخار میزبانی مراسمی را به عهده دارد که در آن زمین مورد نیاز ساخت 374 واحد مسکونی برای افراد دارای شرایط لازم از سوی این اداره واگذار می شود.

گفتنی است این 374 واحد در محل سایت 2400 واحدی مسکن مهر ژوان واقع در روبروی بیار که از زمینهای راه وشهرسازی می باشد احداث می شود.

کلنگ زنی زمین جهت احداث 374 واحد مسکونی در کامیاران با حضور استاندار کردستان

بازدید [ 240 ]
برچسب ها