اخبار

معاون سیاسی واجتماعی فرماندار کامیاران اعلام کرد:

آمادگی شهرستان کامیاران جهت برگزاری هر چه باشکوه راهپیمایی 13 آبان

عطاء اله فرهادی معاون سیاسی واجتماعی فرمانداری کامیاران در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان گفت : راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی روز یکشنبه 13 آبان همزمان با سراسر کشور از ساعت 10:30 صبح از محل میدان امام(ره) به سمت چهار راه اصلی برگزار می شود.
آمادگی شهرستان کامیاران جهت برگزاری هر چه باشکوه راهپیمایی 13 آبان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان کامیاران با موضوع  برنامه ریزی مراسم یوم ا... 13 آبان عصر روز شنبه 5 آبان ماه 97 در محل سالن جلسات فرمانداری برگزارشد.

در ابتدای این جلسه فرهادی محترم سیاسی واجتماعی فرماندار کامیاران ضمن گرامی داشتن روز 13آبان روز دانش آموز ، از حضور به موقع اعضا در جلسه وحضور باشکوه مردم کامیاران در مراسم و برنامه های ماه محرم و ایام سوگواری سرور وسالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و همکاری در برپایی موکب خدمات رسانی به زائرین اربعین تشکرکردد.

معاون فرماندارکامیاران اهمیت 13 آبان به عنوان روزی ملی  و تاریخی را یادآور و بر لزوم برنامه ریزی دقیق ومتناسب به منظور حضور تمامی اقشاربه ویژه دانش آموزان در راهپیمایی این روز تاکید و خواستار همکاری مطلوب ادارات و سازمان ها در اجرای این مراسم شدد .

وی افزود : وقایع این روز بیانگر این واقعیت است که انقلاب اسلامی ایران در مسیر قیام عاشورا ونهضت حسینی شکل گرفته است و پیام آن مانند پیام عاشورا ایستادگی در برابر ظلم و استکبار است .

فرهادی ضمن اشاره به وقایع اخیر ، تحریم های ظالمانه و اعلام وبرنامه ریزی برای تحریم های بیشتر در 13 آبان و خباثت در عدم احترام وپایبندی به قراردادهای بین المللی از سوی آمریکائیها خواستار حفظ وحدت ، برادری ،احترام به ارزش ها شد و اظهار کرد: آمریکای متخاصم و دیگر دشمنان اسلام برای آسیب رساندن به زیرساخت های اجتماعی ،سیاسی ، فرهنگی  ما برنامه دارند تا بدین وسیله مانع رشد و توسعه ایران اسلامی شوند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار شهرستان کامیاران در خاتمه ضمن دعوت از عموم مردم  شهرستان جهت حضور در مراسم 13 آبان ، گفت : راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی روز یکشنبه 13 آبان همزمان با سراسر کشور از ساعت 10:30 صبح از محل میدان امام(ره) به سمت چهار راه اصلی برگزار می شود.

سپس رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ، رئیس شورای اسلامی شهرستان و جانشین سپاه شهرستان کامیاران ضمن اعلام آمادگی مبنی بر برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم روز ملی مبارزه با استکبار جهانی بر لزوم حفظ وحدت و یکپارچگی آحاد مردم در مقابله با تهدیدها و برنامه های دشمنان تاکید کردند .

گفتنی است : نظیر چنین برنامه ای در شهر موچش برگزار خواهد شد.

بازدید [ 508 ]
برچسب ها