اخبار

شهرستان کامیاران

آغاز گازرسانی به 8 روستای شهرستان کامیاران به مناسبت هفته دولت

با حضور فرماندار شهرستان ، بخشدار موچش ، مدیر گاز کامیاران و جمعی از مسئولان و در ادامه اجرای برنامه های هفته دولت و در روز دوشنبه 5 شهریور 8 طرح گازرسانی با اعتباری بالغ بر 35 میلیارد ریال کلنگ زنی شد
آغاز گازرسانی به 8 روستای شهرستان کامیاران به مناسبت هفته دولت

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران در ادامه برنامه های هفته دولت  گازرسانی به 8 روستای شهرستان  کامیاران شامل 7 روستای موچش ویک روستای بخش مرکزی  کلنگ زنی شد .

فرماندار شهرستان کامیاران در خصوص این طرح ها گفت : نهضت خدمات رسانی دولت در هر شرایطی ادامه خواهد داشت و ما امروز عملیات اجرایی گازرسانی به 8 روستای شهرستان کامیاران را با اعتباری بالغ بر 3 میلیارد و 690 میلیون تومان آغاز می کنیم.

دکتر مسعود الماسی به کلنگ زنی پروژه گازرسانی به 8 روستای شهرستان اشاره کرد و یادآور شد: با اجرای این طرح ها 8 روستای شهرستان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد که 7 روستای آن در بخش موچش و یک روستای آن در بخش مرکزی کامیاران است.

الماسی اجرای این پروژه ها را نیازمند تامین 25 کیلومتر شبکه بین روستایی، 6 کیلومتر شبکه داخلی روستایی و نصب 234 علمک دانست و افزود: برای آغاز این پروژه 36.9 میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه روستاهای بخش موچش در حال حاضر دارای پوشش 86 درصدی در حوزه گاز رسانی است، تاکید کرد: با اتمام این پروژه پوشش دهی گاز این منطقه قریب به 100درصد خواهد رسید.

گازرسانی

بازدید [ 620 ]
برچسب ها