اخبار

شهرستان کامیاران

آغاز فعالیت اولین اقامتگاه بوم گردی روستایی در شهرستان کامیاران

اولین اقامتگاه بوم گردی شهرستان کامیاران با حضور دکتر الماسی فرماندار ، دکتر فتحی نماینده مجلس ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، مریوانی مدیر کل میراث فرهنگی کردستان ، شرف خانی مدیر صندوق کار آفرینی امید کردستان ، مرادی بخشدار موچش و دیگر مسئولان در روستای طاینه افتتاح وفعالیت خود را شروع کرد
آغاز فعالیت اولین اقامتگاه بوم گردی روستایی در شهرستان کامیاران

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان کامیاران ، اولین اقامتگاه بوم گردی شهرستان کامیاران با حضور دکتر الماسی فرماندار ، دکتر فتحی نماینده مجلس ، مهندس زارع معاون عمران وبرنامه ریزی فرمانداری ، مریوانی مدیر  کل میراث فرهنگی کردستان ، شرف خانی مدیر صندوق کار آفرینی امید کردستان ، مرادی بخشدار موچش، دیگر مسئولان واهالی محلی در روستای طاینه بخش موچش شهرستان کامیاران روز سه شنبه 15 مهر 99 افتتاح و فعالیت خود را شروع کرد.

فرماندار شهرستان کامیاران با ابراز خرسندی از ایجاد این اقامتگاه گفت : روستاهای کامیاران با جاذبه های طبیعی و تاریخی شرایط ویژه ای برای پذیرش مسافر و گردشگر را دارند.

وی ایجاد چنین امکاناتی را موثر در ورود گردشگر به روستاها عنوان کرد و افزود : دولت از چنین طرح های که زمینه ساز اشتغال و تولید ثروت در روستاهاست حمایت می کند.

فرماندار شهرستان کامیاران گفت : برنامه ریزی برای احداث واحدهای اقامتی بوم گردی در سایر روستاهای شهرستان که ظرفیت های لازم را دارند در جریان است.

گفتنی است این اقامتگاه که به صورت کاملا سنتی احداث شده دارای امکانات مناسب برای پذیرش مسافر ، گردشگر و خانواده هایی علاقمند به حضور در مناطق روستایی است که می خواهند از مناظر طبیعی و آرامش حاکم در این روستا لذت ببرند.

افتتاح اقامتگاه بوم گردی روستای طاینه بخش موچش

بازدید [ 189 ]
برچسب ها