اخبار

کامیاران

آرمین در نبودش درمانگاه می سازد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری کامیاران در جلسه ای با حضور فرماندار شهرستان کامیاران دکتر الماسی شهردار کامیاران مهندس کریمی ،دکتر کریمی و شورای شهر از خیر کامیارانی جهت اقدام خدا پسندانه جهت احداث مرکز فوریت های پزشکی واقع در بیماستان سینا کامیاران تقدیر شد.
آرمین در نبودش درمانگاه می سازد

در اقدامی خداپسندانه ساخت و احداث پایگاه فوریت های پزشکی تمام خیر ساز شهر کامیاران از امروز با دستان منصور اسدی پدر مرحوم آرمین اسدی دانشجوی ترم دوم پرستاری دانشگاه فردوسی مشهد که درسانحه دلخراش تصادف در محور سنندج-کامیاران در گردنه مرواید در سال 96 جان به جان آفرین تسلیم کرده بود آغار میگردد .
تامین اعتبار این پروژه از مبلغ دیه ای که به خانواده متوفی تعلق گرفته تامین و ساخت کامل بنا بر عهده ولی این مرحوم سپرده شده است .

دکتر الماسی فرماندار شهرستان کامیاران ضمن تقدیر از خیر بزرگ سلامت بیان نمود ، "دوصد کرده چون نیم کردار نیست " مسئولین سلامت باید الگوی عملی اقدامات خیری در حوزه سلامت باشند الماسی ابراز امیدواری نمود ، انشالله این بنا که در جهت خدمت رسانی به مردم منطقه احداث میگردد ، به موقع و با کیفیت ساخته شود و خداوند این باقیات الصالحات را از پدر مرحوم جهت شادی روح بزرگوار بپذیرد.

بازدید [ 760 ]
برچسب ها